Roosterwijzigingen & meer

Team VWO Plus

Teamleider vwo, dhr. G. Lankhorst (g.lankhorst@helinium.nl)


Teamcoach vwo, dhr. E. Dröge (e.droge@helinium.nl)

Technator, mvr, N. Verkerk (n.verkerk@helinium.nl)

Technator, dhr. R.J. Kustermans (r.kustermans@helinium.nl)


MENTOREN 2018-2019

V1A (Nicky Boekesteijn, n.boekesteijn@helinium.nl)

V2A (Cheryl Koornneef, c.koornneef@helinium.nl)

V3A (Fleur Roggeveen, f.roggeveen@helinium.nl)


V1B (Jan Buijs, j.buijs@helinium.nl)

V2B (Susanne van den Bogaard, s.vandenbogaard@helinium.nl)

V3B (Joeri Visser, j.visser@helinium.nl)


V1C (Eelco Dröge, e.droge@helinium.nl)

V2C (Ricardo Klepke, r.klepke@helinium.nl)

V3C (Salim Osmani, s.osmani@helinium.nl)


V2D (Marleen Noé, m.noe@helinium.nl)


V4A (Stefan Adriaansen, s.adriaansen@helinium.nl)

V4B (Willem Joele, w.joele@helinium.nl)


V5A (Ralph Papiermole, r.papiermole@helinium.nl)

V5B (Robert-Jan Kustermans, r.kustermans@helinium.nl)

V5C (Nina Verkerk, n.verkerk@helinium.nl)


V6A (Inez Postema, I.postema@helinium.nl)

V6B (Sjors van Straten, s.vanstraten@helinium.nl)




Klik hier voor de personeelslijst.


Wilt u iets weten? De meeste gestelde vragen worden hier beantwoord.

Wij zijn te vinden op